Dergimizden Haberler

Samsung “İnterneti Tadında Kullan”maya Davet Ediyor

Samsung, internetin sorumlu kullanımı konusunda farkındalık yaratmak için başlattığı “İnterneti Tadında Kullan” isimli dijital farkındalık kampanyası kapsamında, internetin uzun süreli kullanımının yetişkinler ve çocuk gelişimi üzerindeki etkilerine odaklanıyor.

17.10.2019

Devamını Oku

TTMD ve Yenilikler, Komiteler ve AB Projeleri Tanıtım Toplantısı Yapıldı

Türk Tesisat Mühendisleri Derneği tarafından ISK-SODEX 2019 Fuarı konferans etkinlikleri kapsamında düzenlenen “TTMD ve Yenilikler, Komiteler ve AB Projeleri Tanıtım Toplantısı” 3 Ekim 2019 tarihinde Tüyap Kongre ve Fuar Merkezi Marmara Salonu’nda gerçekleştirildi.

11.10.2019

Devamını Oku

Wilo Grubu CEO'su Oliver Hermes, Alman - Doğu Ticaret Birliği'nin Yeni Başkanı Oldu

Pompa ve pompa sistemleri sektörüne liderlik yapan firmalardan Wilo Grubu’nun CEO’su Oliver Hermes (48), Alman - Doğu Ticaret Birliği’nin (OAOEV) yeni başkanı oldu. Yeni görevi hakkında bir değerlendirme yapan Oliver Hermes şunları söyledi: “70 yıllık bir geleneği sürdürmeyi, Otto Wolff von Amerongen ve Klaus Mangold gibi seçkin sandalyelerin ayak izlerini takip etmeyi hem önemli bir görev hem de teşvik edici bir gelişme olarak görüyorum.

9.10.2019

Devamını Oku

Çukurova Isı ISK-Sodex 2019 Fuarı’nda Yerini Aldı

İki yılda bir düzenlenen dünyanın en büyük 3. HVAC fuarı ISK-SODEX 02-05 Ekim tarihleri arasında Tüyap Fuar merkezinde düzenlendi.

9.10.2019

Devamını Oku

Stevie Altın Ödülü Sektörde İlk Kez Buderus’un Oldu

Dünyanın önde gelen uluslararası iş ödüllerinden Stevie Altın Ödülü’nü kazanan ısıtma ve soğutma sektörünün ilk ve tek markası Buderus oldu. Buderus, Stevie Altın Ödülünü Türkiye’nin En İyi Kombi Ustası Yarışmasıyla kazandı.

8.10.2019

Devamını Oku

ISK-SODEX ile İklimlendirme Sektörüne Yeni İhracat Kapıları Aralandı

Avrasya bölgesinin lider iklimlendirme sanayi fuarlarından ISK-SODEX, 2-5 Ekim 2019 tarihleri arasında sektörü İstanbul’da bir araya getirdi. Hannover Messe Sodeks Fuarcılık tarafından sektörün önde gelen kurum ve kuruluşlarının iş birliğiyle düzenlenen fuarda Türkiye’deki üreticiler 107 ülkeden alım heyeti ile görüşerek ihracata yönelik yeni iş birlikleri gerçekleştirdi.

7.10.2019

Devamını Oku

ISK Sodex Alım Heyetine Yoğun İlgi

İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği, bu yıl 14.sü düzenlenen ISK Sodex Fuarı kapsamında, 43 ülkeden 133 firmanın katıldığı alım heyeti organizasyonu düzenledi.

5.10.2019

Devamını Oku

Uluslararası ISK-SODEX Fuarı Kapılarını Açtı

Avrasya bölgesinin lider iklimlendirme sanayi fuarlarından ISK-SODEX, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı adına Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdede ve sektörün önde gelen kurum ve kuruluşlarının katılımıyla başladı. Dünya genelinde 35 ülkeden 1000’in üzerinde firmayı İstanbul’da bir araya getiren fuar, AB ülkeleri başta olmak üzere Afrika ve Güney Amerika kıtasından satın olma heyetlerini yeni ticari iş birlikleri için Türkiye’deki üreticilerle buluşturdu.

2.10.2019

Devamını Oku

DOSİDER Yönetim Kurulu, İGDAŞ Genel Müdürlüğü’ne Atanan Dr. Mithat Bülent Özmen’i Makamında Ziyaret Etti

İGDAŞ Genel Müdürlüğü’ne atanan Dr. Mithat Bülent Özmen, DOSİDER Yönetim Kurulu tarafından 25 Eylül 2019 tarihinde ziyaret edildi. İGDAŞ Genel Müdürlüğünde gerçekleştirilen görüşmeye Yatırımlar ve Projelerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Murat Odabaşı, Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Kızak ve Bakım Müdürü Kemal Turan da katıldı.

1.10.2019

Devamını Oku

Marmara Bölgesi Sanayi Firmaları “Performansları” ile Fark Yaratacak

Kocaeli Sanayi Odası (KSO), Marmara Bölgesi’nin başarılı sanayi kuruluşlarını artık gelenekselleşen 'Sektörel Performans Değerlendirme Ödülleri' ile bu yıl 12. kez ödüllendirmeye hazırlanıyor. KSO Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, organizasyonla işletmelerin hem rekabet güçlerini artırmaya hem de bir dünya şirketi olmalarının önünü açmaya odaklandıklarını belirtti.

1.10.2019

Devamını Oku
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15